Beseda v klubu důchodců PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel Jiří Václavík   
Středa, 14 Květen 2014 06:00
Velikost písma:

Dne 13. května 2014 se v Galerii Antonína Hudečka uskutečnilo promítání dobových fotografií a beseda o historii Častolovic, kterou pro členy klubu důchodců a přítomné spoluobčany zajišťoval předseda Spolku přátel Častolovic pan Jiří Václavík. Akce se zúčastnilo cca 30 návštěvníků. Promítání trvalo téměř dvě hodiny, během kterých si přítomní důchodci zavzpomínali na krajinu svého mládí a dozvěděli se i řadu nových informací o rodné obci. Spolek přátel Častolovic by při této příležitosti rád poděkoval panu Fiedlerovi za zajímavé materiály pro Muzeum Častolovicka. Již teď se těšíme na další spolupráci.

 

Objektivem fotoaparátu

foto_tydne36.jpg

Kalendárium

Dnešního dne pravděpodobně nedošlo v Častolovicích k žádné význačné události.

Církevní kalendář

Podle církevního kalendáře má dnes svátek: Cecílie - hudební nástroje, meč a palma

Sponzoři

Banner
Pokud považujete činnost "Přátel Častolovic" za smysluplnou a uvažujete o podpoře našeho úsilí nebo jste ochotni stát se sponzorem spolku, neváhejte nás kontaktovat např. na e-mailu: info@e-castolovice.cz nebo osobně. Na oplátku vám můžeme nabídnout umístění reklamního banneru na těchto webových stránkách, propagaci vaší osoby nebo společnosti na námi pořádaných akcích, příp. další formy spolupráce. Děkujeme.

Web Archiv

Stránky Spolku přátel Častolovic jsou součástí Archivu českého webu Národní knihovny ČR.

Jsme také na síti





PageRank

WebInfo - SEO analýza


Vytvořil a spravuje Daniel Beneš © 2010 - 2015 | Grafika Daniel Beneš & Jiří Václavík © 2010 - 2015
Licence Creative Commons
Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko