Informace o založení facebookové skupiny Častolovice - toulky zdejší minulostí PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel Jiří Václavík   
Středa, 04 Únor 2015 09:53
Velikost písma:

Vážení příznivci historie a Spolku přátel Častolovic, nově Vám doporučujeme uzavřenou facebookovou skupinu (www.facebook.com) ČASTOLOVICe - toulky zdejší minulostí, kde můžete po bezplatném zaregistrování na sociální siti Facebook získat nepřeberné množství informací z historie našeho městečka, prohlédnout si nebo publikovat historické materiály, podílet se na jejich popisu, identifikaci, diskutovat se členy skupiny apod. Srdečně Vás zveme k návštěvě tohoto jistě zajímavého internetového projektu.

Zároveň Vás chceme informovat o našich dalších aktivitách: Ve spolupráci s webmasterem panem Danielem Benešem se aktuálně pokoušíme najít vhodné řešení pro publikování fotografií i na našem spolkovém webu - bez nutnosti přístupu na sociální síť Facebook, čímž bychom obrazové materiály zpřístupnili zejména starší generaci našich spoluobčanů. 

Za Spolek přátel Častolovic Jiří Václavík, předseda

 

 

 

 

 

 

Objektivem fotoaparátu

foto_tydne11.jpg

Kalendárium

Dnešního dne pravděpodobně nedošlo v Častolovicích k žádné význačné události.

Církevní kalendář

Podle církevního kalendáře má dnes svátek: Vincenc Lerinský

Sponzoři

Banner
Pokud považujete činnost "Přátel Častolovic" za smysluplnou a uvažujete o podpoře našeho úsilí nebo jste ochotni stát se sponzorem spolku, neváhejte nás kontaktovat např. na e-mailu: info@e-castolovice.cz nebo osobně. Na oplátku vám můžeme nabídnout umístění reklamního banneru na těchto webových stránkách, propagaci vaší osoby nebo společnosti na námi pořádaných akcích, příp. další formy spolupráce. Děkujeme.

Web Archiv

Stránky Spolku přátel Častolovic jsou součástí Archivu českého webu Národní knihovny ČR.

Jsme také na síti

PageRank

WebInfo - SEO analýza


Vytvořil a spravuje Daniel Beneš © 2010 - 2015 | Grafika Daniel Beneš & Jiří Václavík © 2010 - 2015
Licence Creative Commons
Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko