Zápis v kronice PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 18
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel Jiří Václavík   
Čtvrtek, 27 Listopad 2014 22:54
Velikost písma:

Ve čtvrtek dne 27.11.2014 jsem byl napaden - posuďte zda právem, či neprávem - co si to prý dovoluji psát o vilce čp.257 v Častolovicích, že schválně kazím bývalému majiteli jméno, píšu o nějakých dluzích, vymýšlím si nesmysly apod.

Ačkoli jsem se dotyčnému pánovi pokoušel vysvětlit, že se jedná pouze o historicky zajímavý a pro mě i lidsky milý výpis z Kroniky včelařského spolku psané řídícím učitelem Čeňkem Hruškou v roce 1935, opsaný i se všemi chybami, tak jsem nepochodil, proto si dovolím zveřejnit plný text zmiňovaného zápisu v kronice. Nyní si můžete mnou publikovanou informaci a zápisky v kronice porovnat, a udělat vlastní názor na celou věc. Mnou publikovanou informaci najdete v článku Kroniky promlouvají: Ze života hostinského Antonína Satrapy. Přijde Vám, že bych něco zkresloval?

Děkuji Vám za čas, který nad čtením následujících řádků strávíte - Jiří Václavík - předseda spolku

 

Stránka 77 ze Včelařské kroniky

Stránka 78 ze Včelařské kroniky

 

Objektivem fotoaparátu

foto_tydne53.jpg

Kalendárium

Dnešního dne pravděpodobně nedošlo v Častolovicích k žádné význačné události.

Církevní kalendář

Podle církevního kalendáře má dnes svátek: Vincenc Lerinský

Sponzoři

Banner
Pokud považujete činnost "Přátel Častolovic" za smysluplnou a uvažujete o podpoře našeho úsilí nebo jste ochotni stát se sponzorem spolku, neváhejte nás kontaktovat např. na e-mailu: info@e-castolovice.cz nebo osobně. Na oplátku vám můžeme nabídnout umístění reklamního banneru na těchto webových stránkách, propagaci vaší osoby nebo společnosti na námi pořádaných akcích, příp. další formy spolupráce. Děkujeme.

Web Archiv

Stránky Spolku přátel Častolovic jsou součástí Archivu českého webu Národní knihovny ČR.

Jsme také na síti

PageRank

WebInfo - SEO analýza


Vytvořil a spravuje Daniel Beneš © 2010 - 2015 | Grafika Daniel Beneš & Jiří Václavík © 2010 - 2015
Licence Creative Commons
Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko