Příprava oslav 100 let od vzniku republiky a konce 1. světové války PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel Jiří Václavík   
Pondělí, 08 Květen 2017 11:22
Velikost písma:

Vážení přátelé a příznivci spolku,
v roce 2018 si připomeneme 100. výročí vzniku Československé republiky a stejné výročí konce 1. světové války. Spolek přátel Častolovic připravuje na tento rok, krom jiných aktivit, publikaci o zdejších účastnících bojů na straně R-U a legionářích a rozsáhlou výstavu směřovanou k těmto význačným tématům. Dovolujeme si Vás proto oslovit s prosbou o poskytnutí (zapůjčení) jakýchkoli materiálů a fotografií z Vašich rodinných alb a archivů. Pokud jste ochotni přispět ke zdaru naší práce a plánujete nám nějaké podklady poskytnout, můžete kontaktovat osobně všechny členy spolku nebo předsedu na mobilním telefonu číslo 724178772, emailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Na konci listopadu a začátek prosince letošního roku (2017) plánujeme uspořádat vánoční výstavu. Ani tady nepohrneme vhodnými materiály a předměty.

Děkujeme za podporu a ochotu. Jiří Václavík, předseda spolku

 

Objektivem fotoaparátu

foto_tydne43.jpg

Kalendárium

Dnešního dne pravděpodobně nedošlo v Častolovicích k žádné význačné události.

Církevní kalendář

Podle církevního kalendáře má dnes svátek: Jan Eudes

Sponzoři

Banner
Pokud považujete činnost "Přátel Častolovic" za smysluplnou a uvažujete o podpoře našeho úsilí nebo jste ochotni stát se sponzorem spolku, neváhejte nás kontaktovat např. na e-mailu: info@e-castolovice.cz nebo osobně. Na oplátku vám můžeme nabídnout umístění reklamního banneru na těchto webových stránkách, propagaci vaší osoby nebo společnosti na námi pořádaných akcích, příp. další formy spolupráce. Děkujeme.

Web Archiv

Stránky Spolku přátel Častolovic jsou součástí Archivu českého webu Národní knihovny ČR.

Jsme také na síti

PageRank

WebInfo - SEO analýza


Vytvořil a spravuje Daniel Beneš © 2010 - 2015 | Grafika Daniel Beneš & Jiří Václavík © 2010 - 2015
Licence Creative Commons
Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko