100. výročí vypuknutí 1. světové války - Den válečných veteránů - vlčí máky PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel Jiří Václavík   
Čtvrtek, 16 Říjen 2014 06:20
Velikost písma:

Vlčí mákBlíží se čas ozdobit své kabáty vlčím mákem – symbolem Dne válečných veteránů, a uctít tak, jak je ve většině zemí světa zvykem, padlé vojáky, kteří bojovali v první a druhé světové válce, ale i v současnosti za naši svobodu. Asociace nositelů legionářských tradic šíří tuto symboliku v České republice, kde byl tento den – den ukončení 1. světové války – 11. listopad – dlouhá léta opomíjen.

Připojte se k těm, kteří si váží svobody a demokracie a ctí památku padlých. Objednejte si symboly vlčího máku – květiny do klopy a uctěte s námi tento den.

 

Objednávat vlčí máky můžete např. prostřednictvím e-shopu na www.eshop.anlet.cz

Připojte se k těm, kteří si váží minulosti a myslí na budoucnost.

Pokud se i vy rozhodnete společně se členy Spolku přátel Častolovic úctít Den válečných veteránů vlčím mákem, nabízíme Vám možnost hromadné objednávky. Zájemci se mohou přihlásit do 22.10.2014 na emailu jiri.vaclavik(zavinac)seznam.cz nebo na mobilním telefonu číslo 724178772. Kovový odznak s vlčím mákem stojí 50,-Kč, květina vlčího máku na klopu 25,-Kč. Více na http://anlet.webnode.cz/.

 

 

Objektivem fotoaparátu

foto_tydne34.jpg

Kalendárium

2/3/1905

V Častolovicích se narodil válečný veterán - příslušník československé vojenské jednotky ve Francii a Anglii - Josef Hora.


Zobrazit všechny události.

Církevní kalendář

Podle církevního kalendáře má dnes svátek: Anežka Česká - klariska s modelem kostela nebo ošetřující nemocné; Simplicius - štít se třemi liliemi

Sponzoři

Banner
Pokud považujete činnost "Přátel Častolovic" za smysluplnou a uvažujete o podpoře našeho úsilí nebo jste ochotni stát se sponzorem spolku, neváhejte nás kontaktovat např. na e-mailu: info@e-castolovice.cz nebo osobně. Na oplátku vám můžeme nabídnout umístění reklamního banneru na těchto webových stránkách, propagaci vaší osoby nebo společnosti na námi pořádaných akcích, příp. další formy spolupráce. Děkujeme.

Web Archiv

Stránky Spolku přátel Častolovic jsou součástí Archivu českého webu Národní knihovny ČR.

Jsme také na síti

PageRank

WebInfo - SEO analýza


Vytvořil a spravuje Daniel Beneš © 2010 - 2015 | Grafika Daniel Beneš & Jiří Václavík © 2010 - 2015
Licence Creative Commons
Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko