Jak se stát členem PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jiří Václavík   
Neděle, 29 Srpen 2010 20:42
Velikost písma:

Členem Spolku přátel Častolovic se může stát prakticky každý občan bez omezení věku, který souhlasí se stanovami spolku, dodržuje je a podporuje jeho činnost. Podmínkou pro členství není ani trvalé bydliště v Častolovicích. Stanovy spolku připouští také členství podnikajících fyzických i právnických osob.

Člen je povinen uhradit členský příspěvek ve výši stanovené valnou hromadou (100,-Kč za důchodce, 200,-Kč za člena v aktivním věku, děti a mladiství do 18 let členský příspěvek neplatí). Výše členského příspěvku u podnikajících fyzických a právnických osob není stanovena (omezena). Členské příspěvky je možné uhradit hotově u pokladníka SPČ nebo poukázat převodem na bankovní účet číslo 2 3 9 1 7 3 0 7 7 / 0 3 0 0.

Zájemci o členství si mohou:

  • vytisknout a řádně jej vyplnit
  • přinést na nejbližší členskou schůzi, doručit osobně předsedovi, či místopředsedovi, případně zaslat na adresu Spolek přátel Častolovic, Komenského 61, 517 50 Častolovice, emailem: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Termíny členských schůzí budou zveřejňovány na nástěnce SPČ v ulici Komenského, dále v obecním zpravodaji Zdroj. Informaci o schůzích získáte i na tomto webu.

 PageRank

WebInfo - SEO analýza


Vytvořil a spravuje Daniel Beneš © 2010 - 2015 | Grafika Daniel Beneš & Jiří Václavík © 2010 - 2015
Licence Creative Commons
Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko